Otevírací doba školní družiny:

6:30 - 7:45 a 11:00 - 16:30

žáci 1. třídy

Vychovatelka: Pavlína Kramperová
email: p.kramperova@zsmilevsko.cz

Vychovatelka: Mgr. Aneta Vratislavská
email: a.vratislavska@zsmilevsko.cz

žáci 2. třídy

Vychovatelka: Ivana Nováková
email: i.novakova@zsmilevsko.cz

žáci 3. až 5. třídy

Vychovatelka: Dita Hejná
email: d.hejna@zsmilevsko.cz

Další vychovatelky:

Markéta Říhová

Školní klub

Vychovatelka: Bc. Ivana Dlouhá

Zápisový lístek:
   Informace k provozu:

Květen a červen ve školní družině a školním klubu

ZÁVĚR ŠKOLNÍHO ROKU PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ, SLUNNÉ A POHODOVÉ PRÁZDNINY! DĚKUJEME VŠEM RODIČŮM ZA SKVĚLOU SPOLUPRÁCI A TĚŠÍME SE V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE NA SHLEDANOUUUUUUU!

„Tak už jdeme do finále…“. Je to tak! Uteklo to jako voda a my už se všichni těšíme na letní dobrodružství, cestování, poznávání a odpočívání. A co vše jsme ještě stihli před koncem školního roku? V květnu se II. oddělení ŠD vypravilo do lesa na „Šibeňák“, aby tam skřítkům nebo sobě postavilo domečky a bunkry. Byla to hezká poznávací procházka, na kterou nám celou dobu svítilo sluníčko a všichni si to užili. Díky těmto drobným celoročním aktivitám jsme obdrželi „Certifikát Lesní třídy“ a patronát na 1 rok nad 10 m2 Nového pralesa na Ještědském hřebeni od vzdělávacího centra TEREZA. Ten pomůže tomu, aby bylo přeměněno dalších 10 m2 smrkové monokultury téměř bez života na přirozený, harmonický a pestrý les a jednou i prales. Jsme rádi, že můžeme přispět k dobré věci.( www.novyprales.cz) Nezapomněli jsme na začátku května na naše milované maminky a vyráběli pro ně přáníčka a drobné dárky ke Dni matek. Poté si připomněli 20.5. Mezinárodní den včel a věnovali těmto drobným důležitým tvorečkům velkou pozornost a na konci května, respektive začátku června, jsme samozřejmě oslavovali Den dětí. Počasí nám sice ten den po obědě nepřálo, abychom mohli oslavovat venku, ale nám to nevadilo a i družinová vnitřní verze stála určitě za to! Jahodový piknik, hry, aktivity a diskotéka na přání se odehrávaly napříč všemi odděleními . Bylo to super! I tatínkové stáli za naši pozornost, protože v půli června slaví svůj den, a tak jsme i pro ně něco malého vytvořili. K tomu jsme určitě pravidelně na zahradě doplňovali vitamín D a vyplavovali endorfiny u míčových her nebo oblíbeném skákání přes švihadlo, protože bez pobytu na čerstvém vzduchu to prostě nejde.. Četli pohádky třeba např. O skřítkovi Medovníčkovi nebo Příběhy z hlubocké a větrovské Zoo. Hráli kolektivní hry, při kterých se učíme „fair play“. Malovali léto a těšili se na prázdniny. Tak bylo toho dost a my se těšíme v novém školním roce….. ahooooooj!

Více fotografií z činností družiny během měsíce května a června  zde