22. 2. 2021 Vyhodnocení soutěže o nejoriginálnější stavbu ze sněhu

Děkujeme všem nadšeným stavitelům, kteří se zúčastnili naší soutěže "O nejoriginálnější stavbu ze sněhu".

Sešlo se nám přes 30 vašich zajímavých a leckdy velmi nápaditých staveb. Je vidět, že jste si zimní radovánky náramně užili. Na fotografiích byli nejen sněhuláci a iglú, ale i postavy z pohádek a filmů.

Bylo velice nesnadné rozhodnout o vítězi, proto jsme se rozhodli, že všichni účastníci získávají zasloužené sladké překvapení. Kdo jste se tedy zúčastnili a zaslali jste nám fotografii, můžete si odměnu vyzvednout v kanceláři školy od úterý 23. 2. 2021.

Fotografie budou ode dneška zdobit webové  stránky i vstupní prostory školy. Všechny fotografie budou přístupné ve fotogalerii na stránkách školy a na Instagramu školy.