29. 3. 2021 Jarní kreativní výzva – Pomozte nám vyzdobit areál školy!!!

Jaro je už definitivně všude kolem nás a Velikonoce opět klepou na dveře. Za normálních okolností byste společně s paní učitelkami tvořili jarní dekorace a malovali vajíčka.

A protože nám vaše výtvory a nápady už moc chybí, máme pro vás jarní kreativní výzvu. Pomozte nám vyzdobit areál školy! Vytvořme si společně venkovní jarní galerii, která nás všechny každý den potěší.

Jak? …. vyrobte jarní dekoraci, kterou umístíte do truhlíků v areálu školy, může to být cokoliv, alespoň trochu trvanlivého, aby odolalo větru, dešti… například malovaný kamínek, dřevěná dekorace, zápich na tyčce ... fantazii se meze nekladou….

Kde? ….. u hlavního vstupu do školy jsme po obou stranách schodiště umístili šest jarně osázených truhlíků, do nichž můžete instalovat vaše dekorace - položit je do mechu, zapíchnout do hlíny, pověsit na větvičku….

Kdo? …. abychom věděli, jaký umělec vystavuje v naší venkovní galerii, výrobek vyfoťte - buď doma nebo třeba přímo s vámi při umísťování do truhlíku…

Fotky nám zašlete na e-mailovou adresu: souteze@zsmilevsko.cz do 11.dubna 2021, nezapomeňte uvést jméno a třídu. Autora nejoriginálnějšího díla odměníme.

Těšíme se na vaše výtvory, které nám udělají radost vždy, když budeme vstupovat do budovy. Doufáme, že i vy všichni se už brzy vrátíte do školy a budete se radovat z vyzdobeného schodiště s námi.