14. 4. 2021 Jarní kreativní výzva – Děkujeme !

Před Velikonocemi jsme vyhlásili kreativní výzvu na výzdobu truhlíků u vstupu do školní budovy.  Díky vám všem vznikla opravdu nádherná venkovní jarní galerie, ze které se těšíme pokaždé, když jdeme do školy.

Zde je seznam vystavujících umělců, kteří nám zaslali fotografie se svými výtvory:
Karolína Bejšáková, 4. C
Marek Hradil, 1.B
Julie Kostínková , 2. A
Jáchym Kostínek, budoucí prvňáček
Klára Šifaldová, 7. B
Adéla Šifaldová, 4. B
Kateřina Čunátová, 5. A
Adam Druga, 4. C
Anežka Drugová, 1. C
Tereza Dvořáková, 4. C
Magdalena Kubíčková , 3. A
Maruška Kovandová,  3. A
Valerie Švejdová, 1. B

Marian Trkovský , 2. B

Nebylo jednoduché vybrat jedno dílo, všechny nás nadchly svou originalitou a kreativitou. Hlavní cenu jsme se po dlouhém váhání rozhodli udělit Valérii Švejdové z  1. B za největší prostorovou dekoraci, která nám zdobí schodiště mezi vstupními dveřmi do školy.
Všem ostatním umělcům moc děkujeme a za své výtvory si všichni, kdo zaslali fotografii, zaslouží také alespoň malý sladký honorář. Odměny si vyzvedněte v kanceláři školy.
Všem doporučujeme shlédnout naši jedinečnou výstavu a těšíme se na vaši účast v dalších výzvách a soutěžích!!!