Aktivity družina - Prosinec 2022

Jeden z nejoblíbenějších měsíců ve ŠD a klubu jsme přivítali v adventní atmosféře. Vyrobili jsme a otvírali adventní kalendáře, zapalovali svíčky, četli adventní pohádky a vánoční příběhy a těšili se na sv. Mikuláše a Ježíška.

Nezapomněli jsme tužit tělo na čerstvém vzduchu, a když nám paní Zima poslala sněhovou nadílku, měli jsme obrovskou radost.

Těšení se na Ježíška jsme si krátili povídáním o tradicích a zvycích, zpíváním koled a posloucháním vánočních písniček, vyráběním drobných dárečků a přáníček a hraním našich oblíbených společných her.

A těsně před vánočními prázdninami na děti v klubu čekalo velké překvapení, za které mohl Ježíšek! To bylo radosti! Tolik nových her!

Děti v družinových odděleních se z Ježíška radovaly hned po vánočních prázdninách.

DĚKUJEME JEŽÍŠKUUUUUUU!!!!!!