26. 4. 2022 Štafetový pohár Písek

Dnes 26. 4. 2022 se 20 dětí z 1. stupně zúčastnilo okresního kola Štafetového poháru v Písku. Závodilo se ve štafetách 8 x 100 m 1. – 3. třída, 8 x 100 m 4. – 5. třída a 8 x 200m smíšená štafeta A a B dívek a chlapců obou kategorií. Ve štafetách 8 x 100 m 4. – 5. tříd a ve smíšené štafetě 8 x 200 m B vyhrála naše škola.

Žáci si vyzkoušeli i doplňkové disciplíny, mezi které patřil skok z místa a hod medicinbalem, kde jsme brali medaile z prvních míst. V kategorii 1. – 3. tříd chlapců vyhrál první místo Václav Mošovský. V hodu medicinbalem jsme ovládli kategorii 4. – 5. tříd, kdy si první místo za dívky vybojovala Jolana Matějková a za chlapce Petr Čapek.

V celkovém pořadí jsme obsadili krásné druhé místo a budeme netrpělivě sledovat výsledky ostatních okresních kol v jihočeském kraji a doufat v postup na krajské kolo podle výsledných časů všech okresů.

Děkujeme dívkám a chlapcům za skvělé výkony, které celé dopoledne s úsměvem ve tváři předváděli.