Aktivity družina - Září 2023

Tak o takovém září, které máme už letos za sebou, jsme si při nástupu do školy po letních prázdninách mohli nechat jen zdát. To byla nádhera! Většinu času jsme totiž trávili na naší školní zahradě, kde jsme se po prázdninách zase všichni rádi potkali a přivítali jsme mezi sebou i nové žáčky prvňáčky.

Mezi nejoblíbenější aktivity na zahradě patří bezesporu vybíjená, skákání přes švihadla a bagrování v písku. Do vybíjené se brzy zapojili i prvňáčci a musíme připustit, že zapadli hned i mezi ty starší. Ty naopak respektují to, že jsou menšího vzrůstu a jsou opravdu ohleduplní. Tolik sluneční energie nám doufejme vydrží až do jara.

No a pokud jsme nebyli na zahradě, tak jsme si v jednotlivých odděleních sdělovali zážitky z prázdnin, skamarádili se s novými spolužáky, relaxovali, četli krásné příběhy např. z knížek o Medovníčkovi, zahráli si seznamovací hry, luštili, malovali a také stihli přivítat podzim, i když venku bylo pořád léto.