29. 3. 2024 Krajské kolo v házené ve Strakonicích

V úterý 26. 3. 2024 se děvčata naší školy účastnila krajského finále v házené ve Strakonicích, kam se probojovala díky vítězství v okresním kole v Písku.

V prvním zápase se holky utkaly se ZŠ Dukelská Strakonice. Zápas byl velmi vyrovnaný, přetahovaly se o góly a v posledních vteřinách rozhodl gól našeho týmu a zápas skončil remízou 16:16. Holky ze Strakonic vyhrály svůj další zápas s rozdílem 4 gólů. Naše hráčky tak musely vyhrát se ZŠ Pohůrecká z Českých Budějovic s rozdílem alespoň 5 gólů. Což se nakonec povedlo. A díky vítězství 28:14 si žačky naší školy převzaly diplom, medaile a pohár za 1. místo. Postupují tak do republikového finále, které se bude konat ve Zlínském kraji 15. - 17. 5. 2024.

Děvčatům děkujeme za skvělé výkony a vzornou reprezentaci školy.