03. 04. 2024 Celostátní finále florbalu ČEPS Cup dívky Praha

Úžasný zážitek nám připravil florbalový tým děvčat, který po bojovném výkonu postoupil ze skupiny a prodral se až do semifinále. Utkání o 3. místo bylo do posledních chvil vyrovnané. V závěru však děvčata inkasovala a nakonec obsadila 4. místo. Naše hráčka Agáta Veselá se dostala do All Stars turnaje. Všechny zápasy byly odehrány za skvělé atmosféry, kterou vytvořili povzbuzující fanoušci z řad spolužáků a rodičů. Naši školu reprezentovaly tyto hráčky: Agáta Veselá, Jana Kolková, Tereza Hlavínová, Lucie Kofroňová ( 5.C ), Lucie Žaludová ( 5.A ), Šárka Kosíková, Tereza Šmelcová, Kristýna Čunátová ( 4.B ), Vanessa Veselá ( 4.A ). Všem děvčatům i fanouškům děkujeme. Poděkování patří i panu Lukáši Dolejšovi za odborné provedení celým turnajem.