11. 06. 2024 Bernartický Survivor

V úterý 11. 6. se naše škola zúčastnila Bernartického Survivoru. Soutěžilo se v běhu na 60m, skoku dalekém, hodu medicinbalem vzad a basketbalové štafetě. Královskou disciplínou byl raftový Survivor (běh, jízda na raftu, běh), kterou naše družstvo A ovládlo a tím získalo celkové prvenství ze 14ti týmů. Družstvo B se celkově umístilo na krásném 8.místě. Složení družstva A - sourozenecké duo Šimon a Štěpánka Janouchovi, Anna Čunátová a Adam Podrabský. Soutěžní družstvo B - Adéla Kotrbová, Eliška Hronová, Matyáš Kofroň a Jakub Sulan. Vyhlašování jednotlivců se neobešlo bez našich zástupců, kde Štěpánka brala hned tři stříbrné medaile (60m, skok daleký a hod medicinbalem vzad) a Šimon Janouch obsadil 3.místo za hod medicinbalem vzad. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a skvělé úspěchy 🏁🏆🤩.