25. 06. 2024 Setkání s rodiči a přespávačka ve škole - 5. B

Ve čtvrtek 20. 6. v pozdních odpoledních hodinách bylo na školní zahradě rušno. Konalo se zde společné setkání žáků 5. B se svými rodiči, paní učitelkou a paní asistentkou, aby oslavili konec školního roku a vlastně i konec jedné etapy školní docházky. Příští rok už je čeká 2. stupeň a noví vyučující.

Poslední společný čas tak všichni strávili opékáním buřtů, příjemným povídáním, kluci si zahráli fotbalové utkání se svými tatínky a různými soutěžemi dětí x rodičům..

Pak už následoval přesun do třídy, kde jsme se " ubytovali ", povídali si a úplně na konec všichni ( ikdyž to pro někoho nebylo vůbec lehké) zvládli i noční Stezku odvahy.

Myslím si, že na tento den budeme všichni dlouho vzpomínat.

Tímto moc děkuji všem přítomným dětem za bezva chování a dobrou náladu, rodičům za účast, soutěživost a  připravené dobroty a všem kolegyním, které mi pomohly s přípravou .